|
ثبت نام

021- 88924472

خدمات شرکت

 


           معرفی خدمات مشتری          

·         آموزش کامل مراحل استفاده و کار با  نرم افزار و تجهیزات:

گروه نرم افزاری گیو خود را متعهد به آموزش کلیه مراحل کاری نرم افزار و طریقه استفاده از تجهیزات می داند، بدیهی است مشتریان پس از گذراندن دوره های کوتاهی نزد متخصصان مجرب شرکت، خواهند توانست براحتی با تجهیزات خریداری شده و نرم افزار نصب شده به انجام چرخه های کاری خود بپردازند.

استفاده از مثالهای کاربردی و مرتبط با روند کار مشتری، بهره گیری از جزوه های آموزشی، حضور در محل کار خریدار و استفاده از ده ها روش امروزی در امر آموزش ازجمله نکاتی است که این شرکت می کوشد تا با بهره گیری از آنها به افزایش کیفیت آموزشی و بهره وری بیشتر و جلب رضایت مشتریان خود نایل آید. 

·         همکاری در استقرار سریع و بموقع سیستم مکانیزاسیون و در محل مشتری:

ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه مکانیزاسیون چرخه کاری فروشگاه (Retail) که مشتمل بر انبار، فروش، خرید، دریافت و پرداخت، سفارش کالا، محاسبه سود و زیان و غیره می باشد همکاری و خدمتی است که موجبات تضمین دقت، سرعت و کیفیت عملیاتهای یک مرکز داد و ستد را به همراه دارد.

 از جمله نیازهایی که در راه اندازی یک پروژه مکانیزاسیون چرخه داد و ستد فروشگاه مطرح است، راه اندازی بموقع پروژه و به پایان رساندن آن در زمانی کوتاه می باشد، از آنجایی که مشتریان بمنظور حفظ موجودی صحیح کالا در نرم افزار، مجبور به توقف چند ساعته فروش خود می باشند، لذا راه اندازی بموقع سیستم فروش مکانیزه می تواند از ضرر و زیان مالی جلوگیری و به حفظ رضایت خریداران بیانجامد.                      

از این رو گروه نرم افزاری گیو اقدام به ارائه خدمتی تازه کرده است و بر این اساس، با استقرار کارشناسان مجرب خود به همراه تجهیزات لازم، راه اندازی پروژه را خود بر عهده می گیرد تا مشتری در کمترین زمان ممکن بتواند چرخه فروش خود را پس از توقفی کوتاه مجددا به گردش در آورد و البته این بار به صورت مکانیزه و با استفاده از نرم افزار و تجهیزات مربوطه.