درباره گیو

این شرکت در سال 1382 بنا به درخواست یکی از مودیان صنعت کیف و کفش و چرم، پس از بررسی و شناخت نیازها و فرایند های کاری آن مجموعه شروع به طراحی و تولید نرم افزار جامع مالی و فروشگاهی گیو نمود و با دقت کامل نیازهای آن مجموعه را در قالب نرم افزار به اجرا درآورد. تولید نرم افزار در بطن صنعت کیف و کفش و چرم ، بزرگترین تفاوت این نرم افزار با نرم افزار های موجود در بازار می باشد. طراحی و تولید نرم افزار و دوره تست آن نزدیک به شش سال طول کشید و پس از تکمیل و عملیاتی شدن نرم افزار ، محصول تولید شده جهت استفاده عموم در این صنعت روانه بازار گردید. این شرکت با جذب مشتریان جدید طی بیش از 18 سال حیات خود، نرم افزار را گسترش داده و امکانات متعددی بنا بر نیاز های موجود در این صنعت بر آن افزوده است . در حال حاضر نرم افزار امکان استفاده در بخش های مختلف این صنعت اعم از خرده فروشی، بنکداری و فروشگاه های زنجیره ای را دارا می باشد.

پس از آماده شدن محصول اولیه و استقبال مودیان این صنعت از آن، اعضای این گروه به نتیجه رسیدند که به منظور رشد، گسترش و پیشرفت نرم افزار گیو و افزودن قابلیت های جدید نیاز به ساختار منسجم و پایدارتری نسبت به قبل دارند و به همین منظور شرکت کشواد رایان افزار را در ابتدای سال 1398 به ثبت رساندند.

گیو یکی از سرشناس‌ترین پهلوانان ایرانی در حماسه ملی ایران در دوران‌های پادشاهی کیکاوس و کیخسرو است. بر پایهٔ شاهنامه او پسر گودرز و پدر بیژن است. تبار گیو با میانجی پدربزرگش کشواد، به کاوه آهنگر می‌رسدهمچنین داماد رستم پهلوان بوده است .

از بزرگ ترین کارهای گیو (GIV) ، رفتن به توران در جستجوی کیخسرو و یافتن او پس از هفت سال و آوردن او و مادرش ، فرنگیس ، به ایران است . او در این کار ، خصوصا هنگام بازگشت ، رشادت ها و پهلوانی ها کرد .

با ارادت به شاعر بزرگ و نامدار ایرانی ابوالقاسم فردوسی و اثر فاخر او شاهنامه شرکت  کشواد رایان افزار نام نرم افزار حسابداری را گیو قرار داد .

\