طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی یکی از بهترین روش های توسعه کسب و کار بدون محدودیت مکانی و زمانی برای مشتریان به منظور خرید محصولات بصورت ۲۴ ساعته می‌باشد.
طراحی سایت فروشگاه مجازی حرفه ای با رعایت اصول استراتژی فروش و القای امنیت و اعتماد در کاربران جهت خرید، موجب افزایش فروش شما میشود،
شرکت گیو در زمینه طراحی  سایت، اجرا ، پشتیبانی، طراحی و پیاده سازی پایگاه های داده طراحی شده در زمینه صنف کیف و کفش و پوشاک با معتبرترین برندهای ایرانی  فعالیت خود را ادامه داده و در این زمینه با اتکا به تیم خود بسیار سرآمد می باشد.
طراحی سایت با امکان انتقال داده ها از جمله کالا ها با تمامی ویژگی هایش، از نرم افزار حسابداری گیو و همینطور با جدیدترین تکنولوژی ها، سازگار با تمامی مرورگرها و نمایشگرها توسط  تیم طراحی سایت گیو انجام می‌گردد

وبسایت گیو سافت
01
پشتیبانی حرفه ای

پشتیبانی حرفه ای

سفارشات طراحی وب سایت و سایت های حرفه ای را می توانید برای ما ارسال کرده و با خاطری آسوده کدنویسی قوی و طراحی حرفه ای را از ما بخواهید. ما بعنوان شرکت طراحی وب سایت و پرتال طی 10 سال گذشته توانسته ایم بهترین تجربه ها را در ورود به فضای مجازی و کسب درآمد از سایت برای مشتریانمان ایجاد کنیم.

02
کدنویسی استاندارد

کدنویسی استاندارد

کدنویسی یعنی زیرساخت غیر قابل مشاهده برای عموم! زیر ساخت یک سایت تنها با بررسی های فنی مشخص می شود. اما این استانداردها توسط موتورهای جستجو بررسی شده و در آینده کاری سایت تاثیرگذار است.

03
سئو استاندارد

سئو استاندارد

سئو استاندارد یعنی بدانیم موتور های جستجو چه فرصت ها و محدودیت هایی را پیش روی سایت ما قرار داده اند. در عین حال بتوانیم استانداردها را به بهترین نحو اجرا کنیم. اجرای صحیح استاندارد ها سبب اعتمادسازی موتورهای جست و جو به سایت ها می شود. سئو سایت فرایندی است از مجموعه مهارت ها و تخصص های گوناگون. برای نتیجه بخشی مناسب سئو سایت لازم است گروهی متخصص تعامل لازم را باهم داشته باشند.

طراحی وب سایت ریسپانسیو

طراحی وب سایت ریسپانسیو

شرکت گیو در بخش طراحی وبسایت با طراحی وب ریسپانسیو – واکنش‌گرا – و کاملا سفارشی براساس نیاز و سلیقه کارفرما، سایتی منحصربفرد و ویژه را برای مشتریان طراحی و پیاده‌سازی می‌نماید. راهکارهای ما برای سایت های فروشگاهی در صنف کیف و کفش و پوشاک در کدنویسی قالب طراحی سایت حرفه ای تمامی اصول اولیه سئو سایت مطابق با استانداردهای روز رعایت می‌شود.

نمونه کارهای گیو سافت

ما با جدیدترین الگوهای طراحی و بکارگیری جدیدترین ابزارها وب سایت هایی را طراحی کرده ایم که به آنها افتخار می کنیم. برخی از آنها را در اینجا ببینید.

\