تاریخچه گیو

گيـــو نام يکي از پهلوانان اساطيري ايران در شاهنامه فردوسي است که با رشادت هاي خود، در حفظ و آباداني ايران زميننام نيکي از خود بجاي گذاشته است.

معرفي گروه نرم افزاري گيـــو

گروه نرم افزاري گيو با هدف مشاوره، تامين و تجهيز و مکانيزه کردن صنعت کيف و کفش و چرم و ايجاد بستري مناسب در زمينه ارائه راهکارهاي يکپارچه نرم افزاريدر سال 83 تاسيس گرديد و در طي يک دهه حيات خود کوشيده است تا با پياده سازي بهترين و تخصصي ترين مفاهيم عملياتي نياز هاي اين صنعت را به شايستگي در سيستم جامع مالي و فروشگاهي گيو پياده سازي نمايد.نرم افزار جامع مالي و فروشگاهي” گيو “به مدت هفت سال در يك موسسه توليد، پخش و خرده فروشي کيف و کفش و چرم با زير مجموعه پنج فروشگاهزنجيره اي، مورد آزمايش قرار گرفت و تحولات زيادي در جهت افزايش كارايي سيستم با توجه به نيازهاي روزمره فروشگاه هاي زنجيره اي و مراكز توليد وپخش و خورده فروشي، بر روي آن صورت گرفته است و در سال 90 نرم افزار عرضه عمومی شد.

 

 

شكل گرفتن سيستم در يك موسسه توليد، پخش و خرده فروشي کيف و کفش يكي از بزرگترين

 تفاوت‌هاي اين برنامه با ساير نرم افزارهاي موجود در بازار است .

 

 

اگر می‌خواهید باشگاه مشتریان برای مشتریهای مجموعه خود داشته باشید وبرای خریدهای و یا به مناسبت تولد و سالگرد ازدواج به انها اس ام اس دهید و اعتبار در نظر بگیرید نرم افزار گیو قسمتی برای این قسمت در نظر گرفته است    .

ارائه نرم افزار گیو  در پلت فرم های ویندوزی، وب و سیستم عامل گوشی های هوشمند با جدیدترین تکنولوژی های روز

به نظرم یه نقشه از ایران بزارید مثل زیر که نرم افزار ما در چه شهرهایی با چه تعداد نصب شده مثلا تو شیراز چندتا نقطه باشه و روش کلیک کنه اسم فروشگاه بیاد

 

 

\